Grafik / Specjalista ds. marketingu

Strona główna » Grafik / Specjalista ds. marketingu

Opis stanowiska:

  • projektowanie aranżacji pomieszczeń w oprogramowaniu Sketchup, wizualizacje 3D produktów,
  • projektowanie i aktualizowanie materiałów reklamowych i promocyjnych,
  • analiza rynku klientów i konkurencji,
  • opracowywanie raportów,
  • kompleksowe przygotowanie firmy do udziału w targach zewnętrznych,
  • nadzór nad prowadzeniem firmowych serwisów internetowych,
  • fotografia produktowa,
  • reprezentacja firmy w wyznaczonych przez Zarząd przedsięwzięciach biznesowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • obsługa oprogramowania Sketchup oraz V-Ray,
  • obsługa programów z pakietu Adobe Creative Cloud (min. Photoshop, Ilustrator, InDesign),
  • obsługa programu Corel Draw,
  • obsługa programów z pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat.B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny:
    • ubezpieczenia grupowe,
    • bony świąteczne,
    • wczasy pod gruszą,
    • nieoprocentowane pożyczki.

Miejsce pracy:

Design sp. z o.o.
Kolejowa 5, 48-340 Głuchołazy
tel.: +48 77 40 92 570
e-mail: info@grupadesign.eu

REGON: 532456372
NIP: 7532227305
KRS: 0000214455

www.grupadesign.eu